MENU
 
Zamknij
Rozwijająca się gospodarka oraz wzrastająca konkurencja sprawia, że firmy coraz bardziej zwracają uwagę na jakość oferowanych produktów, satysfakcję klientów oraz ich lojalność. Badania wykazują, że są to niezmiernie istotne czynniki umożliwiające osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku. Mierzenie opinii o produkcie i śledzenie poziomu satysfakcji klientów daje przedsiębiorstwu cenne wskazówki a klientom świadomość, że ich zdanie jest ważne i poczucie, że mogą mieć wpływ na produkt.

Celem przeprowadzenia badania o suplemencie diety BiggerSize było uzyskanie rzetelnych i wiarygodnych informacji oraz opinii klientów na temat oferowanego im produktu.

BiggerSize to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, wpływający na zmianę wielkości i twardości penisa w stanie erekcji, a także zwiększenie możliwości seksualnych i osiągnięcie intensywniejszych doznań.

Badanie dotyczące suplementu diety BiggerSize zostało przeprowadzone na próbie 70 respondentów, którzy w dniach od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2018 r. testowali przekazany bezpośrednio przez producenta produkt.
Teza

Suplement diety BiggerSize jest skutecznym środkiem wpływającym na zwiększenie potencji, silny orgazm oraz powiększenie i pogrubienie penisa.

Cel badawczy

Celem badania jest ustalenie, czy w ocenie respondentów suplement diety BiggerSize pozwala osiągnąć oczekiwane rezultaty wskazane przez producenta tj:
Powiększenie i pogrubienie penisa
Mocną erekcję
Usunięcie problemów z przedwczesnym wytryskiem
Opóźnienie orgazmu

Instrument badania

Badanie zostało przeprowadzone anonimowo. Jako narzędzie badawcze wykorzystany został kwestionariusz. Kwestionariusz umieszczony został w Internecie na stronie do przeprowadzenia badan marketingowych www.ankietka.pl. Link do ankiety przesłany został po uprzednim wyrażeniu zgody respondentom testującym suplement diety BiggerSize. W kwestionariuszu występowały pytania zamknięte (ograniczony zestaw możliwych odpowiedzi).
Badanie zostało przeprowadzone na 70 respondentach testujących suplement diety BiggerSize.

Suplement diety najcześciej stosowany był przez mężczyzn w wieku 31-40 - 40%. Drugą najliczniejszą grupą byli panowie w wieku 41-50 - 20%.

W mniejszym stopniu badanymi były osoby poniżej 30 roku życia - 17% i osoby powyżej 60 roku życia 7%.
Na dzień wypełnienia ankiety internetowej respondenci najczęściej deklarowali, iż stosują suplement diety BiggerSize ponad 4 tygodnie - 36% badanych. 29% mężczyzn stosowało suplment diety BiggerSize od 15 do 28 dni, niewiele mniej, bo 18% zażywało kapsułki między 7-14 dni.

68% panów deklaruje zażywanie kapsułek codziennie. 26% mężczyzn stosuje suplement diety BiggerSize kilka razy w tygodniu, a 6% kilka razy w miesiącu. 71% respondentów zażywa kapsułki 2 razy dziennie, 21% jedna kapsułkę na dobę. 5% panów przyznało, że stosują więcej niż 2 kapsułki dziennie.

Prawie 10% Panów przyznało, że przed rozpoczęciem stosowania suplementu BiggerSize miało problemy z erekcją.

Wśród mężczyzn, którzy wzięli udział w badaniu 66% panów wskazuje na subiektywne odczucie zwiększenia potencji od czasu zaczęcia stosowania suplementu. Z czego pierwsze rezultaty panowie najczęściej odczuwają po 2-4 dniach. Ponad 24% panów zaobserowowało wzrost potencji po 1 kapsułce. Działania preparatu względem zwiększenia potencji nie odczuło 34% badanych.

Od czasu zaczęcia stosowania preparatu 61% respondentów zaobserwowało zwiększenie przyjemności podczas odbywania stosunku.

Według obserwacji 56% panów od czasu zaczęcia stosowania suplementu diety BiggerSize ich erekcja trwa dłużej, Wśrod panów, u których erekcja trwa dłużej w prawie 44% przypadków od 5-10 minut dłużej. 6% panów deklaruje, że ich erekcja trwa dłużej o więcej niż 15 minut.

W odczuciu 59% respondentów od czasu, gdy stosują suplement diety BiggerSize ich erekcja jest silniejsza. Około 31% panów zauważyło uzyskanie możliwości wielokrotnego odbywania stosunków, a 37% zwiększoną możliwość kontroli na przedwczesnym wytryskiem.

Respondenci podczas badania zostali poproszeni o subiektywną ocenę skuteczności suplementu diety BiggerSize jako środka wpływającego na długość i grubość penisa.

43% panów oceniło suplementu jako skuteczny lub bardzo skuteczny w ocenie wpływu na zmianę długości penisa. Prawie 44% respondentów równie pozytywnie określiło wpływ na grubość penisa.

28% respondentów nie zauważyło zmian długości penisa, a 33% wskazała na niską skuteczność wpływu na grubość penisa.

69% respondentów jest zadowolonych ze stosowania suplementu diety BiggerSize, a 70% panów poleciłoby suplement innemu mężczyźnie.

72% Panów oceniła czytelność etykiety jako bardzo czytelną.
Procent mężczyzn, którzy uzyskali pozytywny rezultat w danej kategorii.
 
 
Sprawdź czy składniki zawarte w BiggerSize mogą w niedługim czasie wpłynąć na zwiększenie Twojej męskości, wzmożenie potencji, podniesienie możliwości i wytrzymałości seksualnej, pozwalając dotrzeć do całego potencjału w maksymalnym zasięgu.
 
Gdy większa męskość spodoba się Twojej partnerce, zobacz czy poczuje się Ona w pełni usatysfakcjonowana.
Produkty z serii BiggerSize szukaj w sieciach najlepszych aptek, sklepach z suplementami diety, w sklepach typu sex shop.

Zakupu można dokonać również przez sklep internetowy producenta www.medica-group.pl
 
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 570 360 920
+48 512 791 412
email:  sprzedaz@medica-group.pl
 
Źródła treści:   Wikipedia   /   naturalneoczyszczanie.pl   /   biotrendy.pl   /   pl.herbs2000.com   /   czytelniamedyczna.pl
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij

Tylko DZISIAJ !!!

-15% na WSZYSTKO

Twój Kod Rabatowy

TERAZ-15

*kod rabatowy wpisz ręcznie w koszyku
** dotyczy zakupów detalicznych